Stawiamy na rozwój

Nasza firma powstała w 2006 r. w Szczecinie. Początkowo zajmowaliśmy się dostarczaniem wysokiej jakości narzędzi małym firmom, dziś obsługujemy średnie i duże przedsiębiorstwa produkcyjne oraz montażowe. Wśród naszych klientów są firmy zagraniczne, związane z branżą produkcji energii odnawialnej – elektrownie wiatrowe.

Rozwijamy się wraz z naszymi klientami – dostarczając im odpowiednich narzędzi, mamy wpływ na rozwój ich działów maintenance (utrzymania ruchu) oraz produkcji, a tym samym na rozwój całej firmy. Z drugiej strony, zwiększające się potrzeby naszych klientów, wpływają na poszerzenie oferowanego przez nas asortymentu. Duży wpływ na obopólny rozwój mają dobre relacje, które nawiązaliśmy ze swoimi klientami oraz postawienie na jakość.

Stawiamy na jakość

Jak już wspomnieliśmy, wysoka jakość jest naszym największym atutem. Jak ją rozumiemy? Jest to nie tylko dostarczanie odpowiedniego sprzętu – dobrego jakościowo i dopasowanego do potrzeb danego klienta, ale również doradztwo na każdym etapie współpracy, czy pomoc w rozwiązywaniu problemów. Wynikiem tego jest zaufanie naszych klientów oraz certyfikat jakości ISO 9001, jaki uzyskaliśmy w 2013 r. – audyt został przeprowadzony przez firmę Bureau Veritas. W październiku 2018r. został on recertyfikowany i dziś możemy pochwalić się certyfikatem ISO 9001-2015.

Dzięki temu certyfikatowi staliśmy się akredytowanym dostawcą, co jeszcze bardziej ugruntowało naszą pozycję wśród klientów.

Wspieramy pasje

Oprócz własnego rozwoju, wspieramy również pasje innych – bywamy sponsorami różnych imprez sportowych w tym maratonów rowerowych czy drużyn piłkarskich – Świt Skolwin.

A oto dowody naszej działalności 🙂